Remont szatni rodzinnej

Rozpoczął się remont szatni rodzinnej w Krytej Pływalni w Niepołomicach. Przejdzie ona gruntowną renowację, zostanie unowocześniona, a szatnia dla osób niepełnosprawnych otrzyma dodatkową przestrzeń.

Korzystając z niepołomickiej pływalni możemy wybrać jedną z trzech szatni: damską, męską i rodzinną. Ta ostatnia dodatkowo jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Niemniej jednak po latach intensywnego korzystania wyposażenie szatni rodzinnej wymagało wymiany, a sama szatnia – odnowienia. Dziś rozpoczęły się prace remontowe, które potrwać mogą kilka tygodni.

W efekcie prac klienci pływalni będą mogli korzystać z odświeżonej szatni z nowym wyposażeniem, lepiej dostosowanej do przyjmowania większych grup. 

Chcemy też zwiększyć szatnie dla osób niepełnosprawnych, których coraz więcej korzysta z naszego obiektu” zapewnia Paweł Zając, kierownik Centrum Sportu i Rekreacji. 

Chcąc zminimalizować utrudnienia związane z remontem, przewijaki dla niemowląt zostały tymczasowo przeniesione zarówno do szatni damskiej, jak i męskiej. 

Przypominamy również, że szatnie wyposażone są w przebieralnie. Korzystajmy z nich mając na uwadze komfort innych. 

Dokładamy wszelkich starań, aby prace przebiegały sprawnie, a za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Kategoria:
Udostępnij: