Szkoły pływania

Szkoły pływania działające na terenie naszej pływalni

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów pływania z wykorzystaniem sprawdzonych technik i metod nauczania.
Aquateam

Aqua Team

Czy Twoje dziecko boi się wody? Chcesz udoskonalić jego lub swoje umiejętności pływackie? Nie czekaj! Dołącz do nas już dziś!

Szkoła Pływania SportLab.

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych. Wykwalifikowana kadra, trenerzy, nauczyciele, instruktorzy, ratownicy WOPR z certyfikatami kwalifikowanej pierwszej pomocy. 

Mali Nurkowie

Mali Nurkowie to szkoła pływania dzieci i niemowląt powstała w wyniku zebrania doświadczenia z zakresu ratownictwa wodnego, metodyki nauki pływania oraz kursów z zakresu pływania niemowląt.

FLOW

FLOW Szkoła Pływania Dzieci i Niemowląt zaprasza na zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania maluchy od 3 miesiąca życia do 5 lat.

Aligator

Szkoła pływania ALIGATOR to zespół byłych zawodników Kadry Narodowej Polski, którzy obecnie pracują w zawodzie trenera oraz instruktora pływania.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia z nauki pływania dla dzieci czy dorosłych pozwalają czynić postępy w Twoim własnym tempie i w bezpiecznym środowisku.
Nie. Lekcje pływania są organizowane przez firmy zewnętrzne, korzystające z niecek basenowych krytej pływalni w Niepołomicach.